Boj s rozmrzením

25. února 2014 v 23:23
Povoláni Pánem, jejich kůže podávaly hrůzné zprávy ve dne v noci, v provozu zkušeného převozníka se mi okamžitě zalíbila zdravotnická služba, ale ta se též míjela účinkem, protože na schodištích a na trzích i před očima davu, kde ochotně epidemie propukala nejdříve, se ohromné mraveniště srocovalo, a ctihodný kmet klečel v osamělosti před popravčím špalkem. Když místodržící vyvolávali hrůzné obrazce na veřejném čtení, rozsudky se jen linuly z rukopisu. Hlásná trouba, řekli bychom. Ale bylo jich víc než dost a ani byste neuvěřili, kudy se ubíralo procesí studentského ďáblova lejna - rozeseté Villonem. Jen rezignovaně odtuším, že požehnané svině si kopou hrob. Sundat si přilbu a jít někomu nakopat řiť se může rovnat bohorovnému odsouzení, ale ve skutečnosti znamení, že vyklízí byt, podává pohrdavé správy a salónech. Vliv proměny na znamení značí kovové hroty urychlit odpařováním. Ale kdo chce odpočítávat knoflíky pronásledován utkvělými myšlenkami, nechť si široký jak dlouhý označí terén. Nebo
chytře zvolí jed, nějaký cukarín.
Měl jsem se zabít včera!
Ale ztratil jsem víru v sebe.
Narůstající hukot se ozval a a prohrál jsem!

Takže to udělám zítra. Navěky sbohem, mějte se, skupinko! Už není cesta z partičky šachu, kterou jsem na hlavu prohrál!
Zde tedy máte poslední rozloučení s poněkud zastaralým šprýmařem, kterému doběhla munice! Velmi necitelně se zachoval ke všem lidem, které kdy poznal a proto si zaslouží odejít hned zítra. Tak pa. Hrdě čelte všem protivenstvím! Pa, pa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 26. února 2014 v 0:16 | Reagovat

nojo.. já bych se na agentury vysrala úplně.. jenže v tý dementní práci přes agenturu jsem byla s donucení.. maminy bejvalej amant (děsnej kokot) měl děsný kecy na způsob, jakej jsem neschopnej dement, že si ani neumím najít práci (v Plzeňským kraji věc opravdu "snadná") a flákl mi před xichtu žlutej leták s tímhle hovnem, že tam mám zavolat.. mamina se k němu přidala a už do mě hučely oba.. hm.. byla jsem tam dva dny.. a teď mám z toho tohle.. už jsem myslela, že od toho bude pokoj x)) humus co x))

2 Evil Evil | Web | 26. února 2014 v 0:23 | Reagovat

hele!! neudělal jsi to včera, dneska a zejtra doufám, že taky ne.. a jestli jo, tak tě vzkřísim a zabiju znovu, abys věděl.. jak si to představuješ? co pak budu číst? takže jdi hezky ven.. projdi se.. pusť si hezkou hudbu.. pošli pár lidí do prdele.. zaječ si.. sněz něco dobrýho.. nebo třeba zakruť někomu krkem.. jo..
asi není dobrý někomu nabízet mojí vlastní terapii..

3 Clairka Clairka | Web | 27. února 2014 v 8:39 | Reagovat

Stuprumáku, zlobíš... Nejdřív mě svádíš a pak mě roztouženou necháš čekat na osamělý email.... :( a ještě vymýšlíš také adrenalinové sporty :p

4 stuprum stuprum | 27. února 2014 v 11:38 | Reagovat

Klér, já teď svádím boj, nečteš mě? :D Dočkej času jako husa klasu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama