Dáseňka a výhody

16. března 2014 v 20:57
"Ježíšku na křížku, nedokáži se vyrovnat s mou bejvalkou, ona mě fakt nechce či co. Vybrečel jsem řeku slz, než mnou projel kulový blesk zuřivosti. Jak si může dovolit mnou pohrdnout?! Proč mě odmítá po létech, když už se jasně zdálo, že vše je na nejlepší cestě, aby se stala mou nevěstou? Takové a jiné otázky zmítaly mou zastřenou myslí. Chtěl bych, ať tedy ochutná vlastní medicíny. Dám jí napít vlastnoručně připraveného nápoje lásky a možná konečně přijde k rozumu a zas po mě bude toužit? Jako první den, och. Nebo co mám dělat, co? Je to už roky, roky se táhne její odmítává odpověd a se mnou to jde den ode dne s kopce. Měl bych ji připomenout, že beze mně by někde trhala fialky, nádratovaná by někde fungovala jako grizetka, šila by punčochy, látovala ponožky? A nebyla by tam, kde je? Tzn. v dobře placené práci, s přitažlivými šéfy nad sebou (stejně jako v posteli). Bože, bože, jak se jen cítím sláb, když si vzpomenu na její úchvatné nohy, na celý ten život, kterým se tak skromně prezentovala. Ještě teď mě svrbí víte co, když pomyslím na její šikovné prsty.
Neříkej mi, že jí neprojela vlna slasti, když jsem se dotýkal těch pahorků, když jsem pořádně zmáčkl ty bradavky?
Ale asi nejspíš ne, zde by ani samotný Bůh nepomohl. Je prostě zaláskovaná do jiných, lepších píchačů a opovrhuje ošousty mého typu. Má raději přiléhavější hrbáče, kteří vědí, kam s nasliněným prstem a kteří ji macka nejlepší jakosti strčí do všech děr... Na nás Bůh nemyslel, když stvořil ženy její krásy. My jsme jen posraní ubožáci, doni quijotové, rytiří smutných skutků. Ta postava, ta kolebává chůze... Ani nejvěčnější ze sonetů by ji nevylíčil v plném lesku."

Tohle mi vyprávěl nesmělý kamarád, smál jsem se nehorázně. Přece víte, že každá ženská touží po pevném stisku dobyvatelově a že ji notář s jemnýma ručkama ani za mák neokouzlí. Proto jsem mu taktně naznačil, aby se držel od žen dál a raději zkoušel své štěstí v sázkách na koně. Koně jsou sice relativně němí tvorové, ale zato se dovednou rozohnit, když jde do finiše. Podoba se správným fanatikem žen se tady ovšem nezapře. Zamilovaný do extrému (proto tolik valachů končí v překážce) a pak litující každého aktu náklonnosti, kdy se projevil se zpěněnou hubou. Je radost na ně pohledět, ale být jimi: to musí být peklo na zemi, utrpení. I paroháči si ze sebe mohou dělat v divadlech komedie bžundu, jenže pravý nadupanec nadrženosti? Ten je vyřízený pokáždé, že to ani vtipné není. Lituji jich, vesnických chlapců i umolousaných lesníků, kteří propadají svodům žen.
Kupříkladu má maličkost se vyznačuje imunitou, a proto si může dovolit chodit kamkoliv bez nejistot a útrap. Pohoda jazz. Jak to máte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clairka Clairka | Web | 16. března 2014 v 21:23 | Reagovat

Kdyby tak tihle věčně zamilovaní tvorové věděli, jak se asi cítí žena, kterou neustále obtěžují s tím, jak ji milují... kdyby jen dříve pomysleli na to, že jí nemají lhát a podvádět a pak se tvářit jako svatí, co ji někam dostali a něco jí naučili... ale netvrdím, že to jest případ všech... Kašleš na Kukuřáka, ty jeden!

2 Amia Amia | Web | 17. března 2014 v 15:49 | Reagovat

Je docela vtipné číst si o milostných trablech klučičích.
Láska je mýtus, říkám já. Nerozumím lidským vztahům, to vím. A právě předevčírem jsem si jeden královsky posrala.

Ať se na ni nasere a bude se mu lépe zapomínat.

3 Evil Evil | Web | 17. března 2014 v 18:33 | Reagovat

vskutku zajímavé.. já nevím, každej to má tak, jak si zařídí.. občas jde o to, umět bejt jako holub - srát na vše.. nepřipouštět si skutečnosti.. to je cestě ke štěstí.. a jak to mám já? ty pohoda Jazz já pohoda metal :D

4 Vivi Vivi | E-mail | Web | 19. března 2014 v 18:52 | Reagovat

[1]: Súhlasím s Clairkou v tom žeak ti chlapec neustále dookola obťažuje s tým ako ťa miluje a na kaťdom kroku je stebou..je to tak otravné. Nedajbože aby si si vyšla s nejakou kamaratkou a bez neho! :O Takí chlapci sa potom väčšinou ženám zhnusia a už sa im nikdy neodhnusia :D

5 L. L. | Web | 19. března 2014 v 20:01 | Reagovat

Občas mi přijde, že chlapi řeší jen to, jestli je ten další lepší v posteli než on. Popřípadě ten předchozí.

I když jo, asi jsem na tom stejně :D

Jinak- 18 mám, takže píti víno mohu :)) (díkybohu)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama