Omladina čili co dělat jen zamlada

6. března 2014 v 11:08
aneb hosanna*, hosanna všem snílkům
(*sláva, bibl.)


Trošku běžné loučení se svobodou, kterou si Petr odbyl v nedalekém penzionu. Pořádali večírek, na který sezvali chlapy a přirozeně tanečnice, společnice a nocležnice. Vyzkoušel tři holky a měl splněno.
Posléze Petr vykročil do nového života ve velkém stylu, ale trochu mechanicky, a tak se i jeho potřeby souloží s novopečenou ženou časem otupěly a ložiska tužeb vyschla.
Ale o Péťovi jindy, teď vám řeknu, jak jsem se kdysi zamiloval do prostitutky. Bylo mi osmnáct, chodil jsem do bordelů a jednou jsem narazil na takovou cudnou, ba až zaraženou a prostinkou dívku něžného vzezření, na které jsem v těch místech nebyl úplně zvyklý, byla asi o půl roku starší než já. Slovo dalo slovo a začali jsme se stýkat i mimo její zaměstnání, vodíval jsem ji po poutích a na diskotéky, byli jsme do sebe celí paf a jak jsme se octli v hospodě, tak už ruka padala pod ubrus a rozvibrovávala naše souznění. Jednoho dne jsem nepřišel na schůzku a mobil jsem utopil v řece, aby mě nemohla obtěžovat, protože stačilo. Jako nevěstka byla fakt prvotřídní, jenže to nestačí. Moc žila pro svou práci. Láska přece skryje nesmírné množství hříchu, říkal jsem si, ale ani to nestačilo. Pro mě byla něčím víc než jen šlapkou, miloval jsem ji, obdivoval a toužil po jejích hedvábných dotycích, ale už jsem nemohl vydržet tu frontu, co na ni každý večer čekala. Musel jsem prostě odejít a zapomenout, bůh mi odpusť, ale ona to jistě pochopila, zmiňoval jsem se jí o tom a říkal ji, že si jednou sbalím svých pět švestek a vystřelím do neznáma. Že nechci být kupčík a soupeřit s přízní stovek jiných.
Teď ještě k dobru jednu o pyrokinezi, nebo.. prostě o kejklířství, fakírech a ohňových šou.
Jednou jsme se plácali s bandičkou venku, byla zima, tak jsem chtěl ukázat, že umím i něco se starým dobrým ohněm, tak jsem udělal louč z hadrů, nalil si benzín na patro a začal ho polykat a foukat, a znáte to. Trošku jsem ho i na efekt podržel v zubech, to už je těžší, ale dobré. Pak začalo foukat víc, obrátil se směr větříku a mi to, jak jsem měl husté vousy, chytlo právě na těch vousech, tak jsem začal v xichtě hořet, vyplavoval se naštěstí adrenalin a noradrenalin, takže jsem nic moc necítil a do pěti vteřin jsem uběhl přes 30 metrů a ve fontáně se uhasil... Ale měli jste vidět ty protažené xichty ostatních, všichni byli zaražení, asi je nenapadlo, že se může něco zvrtnout, a že se to zvrtává často, když si hrajete s ohněm. No, pak mi jako zavolali zachránku, když jim v šoku někdo navrhoval číslo, vyzvedli si mě atd, odvezli, původně jsem ani nechtěl nikam jezdit, prostě jsem nic necítil, v nemocnici mi dělali nejdřív různé testy a pokusy, jestli dobře vidím, slyším, sypali mi tabletky na bolest a na uklidnění, na bolest jsem odmítl, pak mi ostříhali řasy, nasadili různé vatičky na tvářičku, vypadal jsem tehdy asi dost žalostně, protože na pokoji se mě zhrozili další dva, co tam na popáleninovém taky trčeli, a jeden z nich pak vám řeknu, co se s ním stalo... ale zjistil jsem, že to je jen na 25% těla a že to je jen 1-2 stupeň, takže spíš jen takové zažahaní, nic extra. Ale ramena v piči, krček, vousy dole samozřejmě. Líca jak krocan. Pak v nocích, jak jsem měl ty strupy, a snažil se je strhat, bo to je instinkt takový, všechno pálí, když vám nasadí pořádné tamponky a obinadla. Tak jsem je strhal a napadlo mě, jak jsem se v noci převaloval ze strany na stranu, že jsem si měl vzít tu pilulku na bolest, ráno jsem měl pod sebou krvavý flek, krve jak z brávka, řeknu vám, ty strupky se mi po tom převalování všechny rozlily na to prostěradlo, smál jsem se, mohlo to vypadat, jako že mě někdo zamordoval na popáleninovém.. prostě komedie, no.. však i sestřicky se notně děsily, divily a radily, tolik krve zřejmě viděly naposledy v mlčení jehňátek.
No to je fuk teď, od té doby se holím, ale ještě řeknu, že ten jeden můj kolega z pokoje prostě dělal virvál, vyráběl si na Silvestra, tehdy se to událo, nějaké petardy, měli i firmu na to specializovanou, jak byli opilí, tak v nějaké chajdě u stole blábolil s dvěma holkama a začali tam automaticky kouřit.. a on samozřejmě ten prach střelný měl v pytlíku na stole. Tak si to uvědomili asi dvě vteřiny předtím, než to buchlo, nebo vteřinu. Následoval výbuch, ale prý ty holky strhl k zemi a stačil si dát jen ruku před xicht. Věřím mu, mluvil přesvědčivě. Tak mu to tu ruku vzalo solidně, měl ji celkem našrot, do krvava i dva dny po, každopádně než jsem odcházel, tak jsme se dívali na film a jak ze špatné telenovely se zrovna na naší cimře dávaly filmečky o chlapovi, farmáři, který zachránil svou rodinu před ohněm a sám při něm uhořel. Tak jsme se nemálo smáli, i když vlastně smutnému filmu. Za daných okolností však sehrál roli náš stav. Smáli jsme se v kuse hodinu, tři chlapi vzájemně najednou, i když se neznají, spojení, smáli jsme salvami fakt hodinu nebo jak dlouho se tam ta scéna řešila. No a pak teda další špatný vtip na závěr jako třešnička. Když ten s odpálenou rukou měl odejít, chytla se mu do té haxny nějaká sněť nebo prostě se mu zanítila a bohužel, nedá se nic dělat, přišel o ni, museli mu ji odstranit. Takže i takhle pohřebně můžete vyváznout z hrátek s ohněm.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evil Evil | Web | 6. března 2014 v 19:55 | Reagovat

já mám před ohněm celkem respekt.. jako rozdělám ohnišťátko obložený tunou šutrů na opejkání buřtů.. ale já se bála i do kotle přikládat, aby to na mě nevybaflo.. ale toto.. no.. co víc dodat.. o tý prostitutce.. já nevím.. děsilo by mě to pomyšlení, že mi na mou milovanou osobu leze stovka jiných.. to ne.. chci ji mít jenom pro sebe.. mám majetnickou povahu.. ale žárlivá kráva fakt nejsem.. ach.. jak to mé zvíře čeká, že budu žárlit, když mi napíše, že má dalších deset na seznamu, který by mohl mít.. vypadá to, že mě fakt děsně miluje :D zajímavý, že mě to ani nesere..
jinak.. jsi asi dobrej masochista co.. nesnáším na sobě, že mám tak blbej práh bolesti.. fakt.. je to celý divný.. jo.. a petardy jsou zlo.. ať na to nesahá nikdo, kdo s tím neumí.. fakt.. ale zase když to tak vezmu, tak by nebyl žádnej matroš na tvoření večerních zpráv na Nově.. :D :D

2 Vendy Vendy | Web | 7. března 2014 v 10:42 | Reagovat

To zní děsivě, zvlášť závěr. Polykač ohně? Nechápu, jak to dělají,ale vypadá to fakt efektně. Že je to i nebezpečný, o tom nepochybuju, stačí chvilka, však tady to bylo dost dobře znázorněný.
Láska s prostitutkou? No, chvíli se to dá, ale jak říkáš, stát ve frontě, to by mě taky nebavilo, být chlapem. Ono by mě to nebavilo ani v opačném případě, tedy být ženskou a randit s notorickým děvkařem.

3 daeris daeris | Web | 9. března 2014 v 8:59 | Reagovat

Já bych si asi s provozovatelem nejstaršího řemesla nic vážnějšího začít nemohla /vždyť s nimi zatim neprovozuju ani nic plytkýho, tak jak bych mohla i něco víc, že?/... Občas žárlim i na kámošku, když se baví s ostatníma holkama, takže tohleto bych nesnesla tuplem.

Co se týče těch hrátek s ohněm, tak koukám, že oplýváš doopravdy zajímavejma příhodama! Já jsem člověk od přírody málo riskující, takže kdybych neměla v sobě tak 2 promile alkoholu, tak by se mi pravděpodobně nic takovýho stát nemohlo:D

4 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 13. března 2014 v 15:46 | Reagovat

Ono se ne nadarmo říká - oheň je dobrý sluha ale zlý pán :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama