Zab se, zab se, zab se

28. dubna 2016 v 21:21
Rodinka zastavuje na benzínce, tatínek tankuje, dcera s maminkou si dou dát něco sladkého k snědku dovnitř, tyčinku nebo perník.
Jak tak pendlují mezi regály, vyhlídne si je podezřelé vyhlížející míšenec, převážně Asiat, trochu připomíná vzhledem želvu ninju, která je pojmenována podle renezančního umělce Donatella, uhlově černé vlasy stočeného do uzlu. Může mu být mezi třiceti a čtyřiceti, má jizvu nad okem a celkově vypadá jako bývalý člen Jakuzy, kterého honí syndikát. Takže sympatie nezíská, i když chodí v obleku od Hugo Bosse. Usměje se úsměvem šklebu. Maminka polkne, dcera víc stiskne panenku. Tatínek naštěstí už natankoval a jde radostně směrem za nimi.
V tu chvíli lump vytahuje kalašnikov a střílí obsluhu pumpy, ratatata, šest nebo osm výstřelů vylétne, než gun zmlkne a krev zalívá podlahu. Maminka je vyděšená, skrčí se k dcerce, strhne ji prudce, dopadají na chladné kachle a kryjí se za ostrůvkem s cédéčky a uzeninami. Tatínek se vyděsí taky, běží dovnitř jako Tiger Woods, který se přiznává před vybraným publikem k nemanželským vztahům - zároveň napjatě i sklíčeně, smutně i nervózně, ale tak, aby už to měl za sebou, běží toporně a bez sebe jako Tiger a skleněné posuvné dveře se just nechtějí otevřít. Naschvál snad. Japončík vystřílí zásobník, resp. dalších deset šotů, do zmateného tatínka a to už je moc i na dcerku, popotahuje, pláče, maminka křičí, hořekuje, vzývá Pána. Gangster jako by jejich přítomnost nebral na vědomí, odhazuje automat pod nohy, otvírá si dvířka a vychází šklebě se do teplého, světlem zalitého dopoledne. Nastupuje do Porsche Cayenne a frčí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niemand Niemand | Web | 28. dubna 2016 v 22:06 | Reagovat

Ty se zab.

2 Akim Akim | E-mail | Web | 1. května 2016 v 14:27 | Reagovat

Hmmm, napínavé. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama