Proč bys chodil s mojí švigrou, vole?

15. května 2016 v 21:21
Úsměv nestojí nic, ale dává mnoho. Obohacuje ty, jimž je určen, aniž by ochuzoval ty, kteří ho věnují. Trvá jen okamžik, ale vzpomínka na něj trvá věčně. Nikdo není tak bohatý nebo mocný, aby se bez něj mohl obejít, a nikdo není tak chudý, že by ho úsměv nemohl obohatit.

Narodil-li se člověk, radují se všichni; zemře-li, pláčou. Lépe by bylo jednati opačně, neboť nevíme, jaké osudy ho potkají, a bude-li dobrým nebo zlým.

A tak se stalo, že léta Páně 2234 žili na světě jen fandové Ke$hy. A nejvěrnější z nich, Randy, seděl v zaplivaném baru a popíjel zteplalého millera. Žil od výplaty k výplatě a protože jako automechanik si nepřišel na žádné bohatství, co vydělal, dal za cigára a novou elektrickou kytaru (*struny se dělají v budoucnosti ze stoliček velrbyb, kterých v moři plave sotva tisíc) a čas od času za nájem garáže, kde se přes den štoural v motoru a v noci s kapelou zkoušel. Miloval Ke$hu jako vlastní přítelkyni. Která se s ním rozešla, když jí odmítal měsíce pohlavně uspokojovat. Šli každý svou cestou. Ona studovala na Yalu kosmetickou chemii a chodila do katolického kroužku. Ke$ha inspirovala Randyho k založení kapely už když ji slyšel v deseti let poprvé na gramofonové desce. Snil tehdy, že dobude stejné slávy jako ona a že ovlivní životy miliónů Američanů.
Přítelkyně však nechala Randyho na holičkách tím, že se s ním nevydala po stopách slavné zpěvačky. Vídal ji zřídka a zřídčeji, a když už ji viděl, radši by ji neviděl. Dostal z ní ponorkovou nemoc a musel se potají v noci uspokojovat nad fotkami zlajnované Ke$hy ve vaně, kterou pořídil nechutný paparazzi, když byla na vrcholu slávy v roce 2018.
Nakonec se hádali jako dva puberťáci na dovolené v Chorvatsku. Když jí nechtěl oprcat, propadala v lítostivé nářky. Lítaly talíře, dělala mu žárlivé scény, svlékala se před cizinci do půl těla (dolní půlku svlékala, takže jí byly vidět světlé chloupky nad julčou, v kombinaci se slunkem a v kontrastu s azurovým mořem působila jako éterické stvoření určené na rituální styk - voodoo panenka ovládáná mocnostmi náruživosti).
Jediné, co neporušila, byla důvěra partnerů. Nedokázala být taková mrcha, aby Randyho podvedla, i když měla nejmíň šest možností a přestože nechodila na párty, svou půvabnou postavou, věčným úsměvem a tváří, z které hodná mysl září, pobláznila nejednoho chlapce tak, že byl ochotný pro ni zemřít!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cíťa Cíťa | Web | 16. května 2016 v 7:05 | Reagovat

Taky Randy :D? Náhoda? Nemyslím si... :)

2 Antia Antia | Web | 16. května 2016 v 11:38 | Reagovat

Věnuješ mi úsměv?
Keshu jsem měla na CDčku asi tak 6 let zpátky.

3 Niemand Niemand | Web | 16. května 2016 v 22:21 | Reagovat

Jestli mi chceš tvrdit, že sou v budoucnosti auta, tak sem pěkně nasraná, protože já v budoucnosti umim lítat a na tohle ti seru.
Úsměvy sou fajn, dokud se člověk smát nemusí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama