Sexteto zahrálo na svatbě

10. května 2016 v 21:21
Když jsem se v mládí učil na kamnáře, podpálil jsem chalupu. Později mě dali na zámky, protože u nich byla nižší šance, že zničím majetek. Ty jsem zvládl, ale dal se na dráhu zloděje. Když mě jednou dopadli a vstrčili mě do železné panny, nadosmrti jsem se ze zlodějiny vyléčil, i když zámky jsem nepustil z hlavy.

Bylo mi ani ne dvacet, když někdo z přátel navrhl, abychom se vypravili na výlet do Portugalska. Zachytat bronz na pláži, zahrát na city Esmeraldině neteři a nalézt poklad, který konkvistadoři zakopali a pozdější šlechta nechala zakopaný z obavy, že by o něj později při zuřících napoleonských válkách přišla.
Poté, co jsme dali čtvrťáky skupince žebráků, rozhodl jsem, že opalovat se můžeme i doma na Hukvaldech. Že lepší je prožít něco, co nám chudé Česko neposkytne. Tak jsem vybral destinaci, která mě táhla už od junáckých let. Cisterciáci, kyklop a potrefená máti Husa. Ptáte se, jak to všecko souvisí? Všelijak a nijak. Klášter Alcobaça byl založen na oslavu vítězství nad Maury u Santarému.
Je gotický, a protože mám rád gothic holky, vybral jsem ho k orgiím, které nás tam čekaly. A naposledy mýtická matka Husa. Protože jsme potkali u jezírka rodinu hus, napadlo mě, že je nakrmíme. Měli jsme jen sendviče z mekáče, tak jsme jim hodily droby.
Když jsme se vraceli večer z hospody, potkali jsme je všecky už chcíplé. Chtělo se mi plakat, ale překonal jsem se. Místo toho jsme dalšího dne vyrazili na sjezdovku s umělým sněhem. Jitka měla lyže dynastar, nejlepší značku pro sjezdové lyžování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama