Duben 2017

Lehce neurotická

20. dubna 2017 v 21:21
gdsgds

Miluj mě v rose

19. dubna 2017 v 21:21
gdsg

Trhej mě pomalu

18. dubna 2017 v 21:21
gsd

Krátila se noc

17. dubna 2017 v 21:21
gds


Je mi přes čtyřicet a stále piju kakao

15. dubna 2017 v 21:21
Víte, jak je to s těmi Mohamedány. Jen tenkrát bojuje muslimský voják statečně, riskuje svůj prachsprostý život, za svého císaře pána, když věří v boha a má náboženský cit pro všechny ty zvraty, které mohou ve válce nastat, pak se ovšem neleká smrti, poněvadž ví, že ho za devatero řekami čeká ráj.
Kde hrajou andělíčci na syrinx a zahalené ženy odhalí šat.

Ještě petrolej

14. dubna 2017 v 21:21
Tak nám shodili bombu přímo do Saudů. Ještě větší, než jsme čekali, jen o malinko menší než atomovou. Její výbuch znamená vypovězení války kosmu!
Člověk aby se za každou duši, kterou chce spasit, handrkoval o to, jestli je lepší zaživa vyhodit kavárnu nevěřících do vzduchu, nebo se raději věnovat osvětě a vychovávat z dětí teroristy.
Přišlo to tak znenadání.
Jako když v jednatřiceti letech ukončil kariéru Alberto Tomba.

Bomba.

Shodí na nás bombu země vzduch, ještě chybí voda.

Drásejte nás, kousejte, trhejte a ničte. Nezasloužíme nic lepšího. Jsme pacholci! Ničíme si planetku. Přijdou po nás potopy, nebo vyhyneme jako dinosauři? Toť otázka za 2 000 v Milionáři.

Kéž bych neměl v hlavě střepy. Děvenky, buďte rády, že jste v mládi nepily vodky. Mohly jste se mnou na kocovině probírat řeč těla nonverbální komunikací. Sdělovali bychom si sliny utopené v blankytném curaçau.

Genetický omyl

13. dubna 2017 v 21:21
Nezodpověděly jste správně na hromadu hádanek. Nezasloužíte si odměnu. Ergo si zasloužíte trest. Právě jak to praktikoval můj nebožtík táta, který se svým cílevědomým, humanistickým přístupem k životu skončil v base! Ale o tom se dočtete u jiných, zasloužilejších pamětníků.
Tady se bude pouze trestat. Odehrává se tady, na kolbišti dobra a zla, odvěká hra, ve které nemůžete vyhrát. Jmenuje se Na policajty a zloděje. A vy jste zloději, který hodný a zlý polda chytí a kladou jim na stanici otázky.

Hodný polda: Jak dlouho už děláte kapsáře, přiznejte se, Josef.
Zlý polda: Nebo vám osladíme bydlo. Třemi lety v chládku!
Chycený: Eee (rozpaky, zasekává se v řeči), pa-ne Listopad, já netu-tu-ší-ím, o co-o tu j-j-jde.
Zlý polda: Tak my ti to připomen, hošánku. Šesté srpna jste ty a soudruh Kašpar vyloupili benzínku. Prodavače jste přetáhli odchytovou tyčí na psy a svázali ho do kozelce, nasadili mu roubík a zavřeli na záchůdky. To kdyby se náhodou probral, k čemuž měl po dobu loupeže daleko.
Dále jste uzamkli benzinku, aby to vypadalo, že jsou všichni někde na výletě na horu Říp. Sice to bylo v deset odpoledne v úterý dost podezřelé, přesto jste se zřejmě snažili riskovat a málem, říkám málem, se vám to vyplatilo.
Hodný polda: Pepo, měl bys mu prečíst práva, on je ještě neslyšel.
Zlý polda: Na práva bude mít dost času u soudu. Teď k věci a nepřerušuj mě. Pan Budík a Kašpar, který je ve vedlejší místnosti a čeká na výslech, jsou obžalováni podle trestního zákoníku, podle paragrafu 84 d s dodatkem ch, který jasně ustanovil, že kdo krade, může i zabít a nebo přinejmenším mrzačit, čehož jste se, vy dva gauneři, dopustili s gustem hodným psychicky labilních strojvůdců převážejících do Saudské Arábie smečku březích antilop, sedících u piva uprostřed pustiny, když jim došlo uhlí...

Solární

11. dubna 2017 v 21:21
Proč netančíme jako Židé okolo zlatého telete?
Kde sedí kohout nejpevněji?
Komu se nemůže nic mezi čtyřma očima svěřit?
Nekazajka, nekabát - co to je?
Má to tělo z ocele, ohon z koudele, štíhlý živůtek a prolízá plůtek?
Kde byl Mojžíš, když zhas světlo?
Co je víc: půl tuctu tuctů nebo šest tuctů tuctů?
Nahoru to jde bílé a dolů žluté - co je to?
V kterých srdcích neobíhá krev?

Záslužný čin

10. dubna 2017 v 21:21
gdgsd