Duben 2017

Křečovité objetí

9. dubna 2017 v 21:21
fsaf

Domlouvat se vibracemi

8. dubna 2017 v 21:21
Hedvábí, které je původu živočišného a velmi choulostivé, jako vlna, vyžaduje při praní a čištění podobné, ba ještě větší péče a opatrnosti nežli vlna. Základním příkazem péče o věci vlněné a hedvábné jest pravidlo, že se nikdy nesmějí příliš zašpiniti, aby bylo možno, zbaviti je nečistoty beze všeho násilného drhnutí a mnutí, jehož hedvábí ani jemné vlněné věci nesnesou; hedvábí i vlna mohou se v předepsaném čisticím roztoku jen lehce propírati pomocí houby nebo jen máchati a v mydlinkách lehce mačkati.

Kolik jste vypraly hedvábí, děvčata a kolik vlny jste lehce pomačkaly v mydlinkách? Zajímalo by mě, jak jste na tom s praním.
Měly jste styk na pračce?
Jste poskvrněné pracím prostředkem?
Která poloha se nejlíp provádí poblíž prací mašiny?

Neseriózní ředitel

7. dubna 2017 v 21:21
Určitě jste slyšeli o jarní rovnodennosti. Tento den připadá každý rok na jiný den! Avšak co je důležitější, jaro už je tu, kdežto na počasí se stále neprojevuje.

Tady máte hrdinské verše.

Ještě dosud nemoci své cítím,
po té strašné hostině v tom sále,
avšak počkej - brzy posvítím mu,
potrestám jej nenadále.

Či to také tenkrát byly žerty,
když jsi dával hody a koncerty
a mne místo pečeně telecí
krmil´s syna zabitého pleci?

Akce v Baumaxu

6. dubna 2017 v 21:21
Každý stav ve hříchu je nový hřích, čili, jak by se to dalo vyjádřit přesněji a jak řekneme v následujícím, stav ve hříchu nový hřích, totiž hřích sám. Hříšníkovi to možná připadá přehnané: nanejvýš uzná, že každý aktuální, opětný hřích je nový hřích. Ale věčnost, jež mu dává úvěr, počítá stav ve hřích za hřích nový. Má jen dvě rubriky - cokoliv není z víry, hřích jest. Každý nelitovaný hřích je novým hříchem, hříchem je každým okamžikem, kdy zůstává nelitován. Jak zřídkakdy však najdeme člověka, který udržuje kontinuitu vlastního vědomí o sobě samém! Nejčastěji si sebe lidé uvědomují jen momentálně, uvědomují si sebe při velkých událostech, ale denní život si nepamatují. Jsou duchovní tak na hodinku jednou za týden - ale být duchovní tímto způsobem je značně bestiální. Věčnost je však bytostná kontinuita, kterou také od člověka vyžaduje a chce na něm, aby si sebe uvědomoval jako ducha a aby měl víru.

Cikán odplivl

5. dubna 2017 v 21:21
Narození: Zavar, 1. 4. 1907 Úmrtí: Bratislava, 6. 5. 1988

GPS hrobu:
48º 9' 52,6646''
17º 9' 42,6573''

Tolik ke Gejzovi Dusíkovi, nejproslulejšímu skladateli slovenském, jenž svým neohroženým duchem předstihl nejednoho státníka a vynálezce, aby stvořil lidovou píseň Dědinka v údolí. Jeho život však nebyl vždy tak růžový.
Po maturitě v roce 1928 absolvoval čtyři semestry Lékařské fakulty na univerzitě v Bratislavě. Zjistil, že ho medicína nezajímá a rozhodl se naplno věnovat hudbě, kterou od malička potají pěstoval. Sbalil si saky paky a vycestoval do Vídně, kde studoval kompozici a zpěv u významných mistrů na Novém vídeňském konzervatóriu.
Jeho první opereta Tisíc metrů lásky byla poprvé uvedena na prknech SND v roce 1935. Neměla však úspěch, protože tehdy uváděli kvalitní české a vídeňské operety. Neúspěch ho však neodradil, okamžitě si sedl za stůl a začal psát intermezza, relativně brzy tak vznikla nová opereta.
Tento opus uzřel světlo světa v roce 1938 pod názvem Když rozkvete nový máj. Na rozdíl od operety Tisíc metrů lásky měla úspěch. Vždyť kdo by se neoblíbil písně jako Rodný můj kraj nebo podobné hity.
Hořčík

4. dubna 2017 v 21:21
Na nebeském palouku se setkaly duše dvou lidí. Za života byli milenci, ale ona v mladém věku zemřela na těžkou nemoc a on na ní neustále vzpomínal. Nyní jsou zde oba, šťastní a dokonalí. Až se znovu narodí, opět se setkají a budou spolu žít, a až je utrpení života a smrt rozdělí, znovu se shledají v nebeských a duchovních světech. Vědí, že bolest lidského žití musí být, ale vědí také, že jsou nesmrtelní a věční, a že jejich lásku nic nezničí. Již se smrti nebojí. Ví, že jejich láska je to největší, co mají, a že nikdy nepomine.

Síla měsíčního kamene

3. dubna 2017 v 21:21
Nepřestanu se podivovat nad Koonsovým Balloon Dogem, který se v aukci vydražil za 58 miliónů dolarů. Tady se narušují atomy! A někdo má zbytečně hodně peněz, když si je může dovolit vyhazovat na takové stupidity.

Vrátil jsem se do minulosti. Zas sleduju napínavé pornografické filmy. Připomněl jsem si Selen, královnu slonů, kde byla zvěčněna nejlepší píchací scéna v džungli.

Apríl

1. dubna 2017 v 17:17
Dvě děti přišly o mámu a on se snažil úplatkem vysekat grázla, který ji zabil. Pražská policie ukončila vyšetřování a navrhla obžalovat šestatřicetiletého muže, jehož viní z ovlivňování svědkyně právě v případu feťáka Josefa Nováka, který u Kostelce nad Labem na Mělnicku přejel při honičce policistku. Vyšetřovatelé muže obvinili z nadržování, za které mu hrozí až čtyři roky vězení.