Červenec 2017

Nohy jako párátka

31. července 2017 v 21:21
gsag

Abbozzo slepého mistra

30. července 2017 v 21:21
gsg

Národ věří letákům

29. července 2017 v 21:21
gdsgs

Postižený dentista

28. července 2017 v 21:21
fsafas

Maruška loví berušky

27. července 2017 v 21:21
Věc ještě neměla čas proměnit se v osud
a to buď rád, vždyť neodvratnost není vesmír
na jednom konci nicoty otevřený do něcoty,
ale naopak na konci něcoty zřícený v Nic!

Karaoke maňásků

26. července 2017 v 21:21
Neshoduju-li se v té věci s vámi,
tedy se o to příti nebudem.
Tvrdím však, ctění pánové a dámy,
že jméno člověka je osudem.
Don Juanova bludná cesta žitím
je vyznačena utrhaným kvítím
zničených dívčích srdcí nevinných,
jak řečeno již bylo od jiných.

Kouzelné sluchátko

25. července 2017 v 21:21
Jste jako železné panny. Ne snad proto, že byste byly zrezavělé z nedostatku přítelovy něhy, nýbrž proto, že jako prastarý mučící nástroj se vracíte zde a působíte bolest těm, kdož sledují váš pohyb.

A vy, kluci ušatí, vlasatí a fousatí, určitě si sem nepřicházíte nahonit ego. Radši bych tu zpracovával šampónky než vás, zlostné introverty! Vaše psychoteraupetku mi doporučila, abych vás odstrašil. Kdo se má pořád dívat na ty v koutečku odstrčené málomluvné slušnáky, kteří vznikly z nepoučitelné gamety, příliš nevinné pro tenhle svět.

Vetchý stařec

24. července 2017 v 21:21
Žil byl jednou jeden vetchý stařec, jmenoval se Cagašík. Alfon (opravdu ne Alfons) Cagašík, ale nikdo mu neřek jinak než Cágo. Kdysi prý byl mladý a pěkný, měl hezkou ženu a šest dětí. Pracoval celý život na železnici, později se stal mašínfýrou, to jako za zásluhy, protože nikdo mladý nemůže jezdit z vlaky a ti, co odcházejí do důchodu, obvykle na dráhy nadávají, pokud nepřeskočí v hierarchii postupu aspoň pět placů. Cága jsem poprvé potkal v taverně U králů, myslím, že v srpnu 2007. Ještě mi to tehdy myslelo, ačkoliv jsem měl sklon si to, co jsem zapomněl nebo si nepamatoval úplně přesně, trochu vyfabulovat. Když mi říkal o svých dětech, které zahynuly při požáru nebo narazily z automobilem do mostního pilíře, běhal mi nefalšovaně mráz po zádech. A vůbec jsem nechápal, proč by se jeho děti zabíjely a manželka, prý jadrná vetešnice, v manželském životě zbláznila a skončila v Opavě. Až mnohem později, po stovkách či tisících piv vypitých ve společnosti tohoto nenápadného ničitele světa, jsem pochopil krutou a nesmyslnou pravdu. Cágo byl totiž nejen vetchý stařec, který vypadal starší než doba kamenná, on byl i hrozný manipulátor s lidmi. Veškerá jeho životní náplň se točila okolo snahy ostatní přivést do hrobu, nebo je aspoň ovládnout natolik, aby dělali peklo druhým.

Koupím si kadidlo a myrhu

21. července 2017 v 21:21
Tvarem těla, chůzí a způsobem života se tapír vzdáleně podobá vepři, nejbližšími příbuznými jsou však nosorožci, koně a zebry. Na zadních nohou má 3 prsty, na předních pak 4 prsty. Na třetím nejvyvinutějším je nejlépe patrné kopýtko. Výborně plave, ve vodě hledá i úkryt před predátory. Je to plaché zvíře, žije samotářsky. Dospělý samec si teritorium hlídá a hranice značkuje močí, kterou vystřikuje směrem dozadu.

Hoří mu půda pod nohama

20. července 2017 v 21:21
Rozhodl jsem se uvelebit v čajových konvicích jako ústřice ve své skořápce. Odteďka si dělám yogiho a neliju do něj víc rumu než vody. Nebudu muset čelit obviněním, že jsem darmošlap a kořalka! Před nedávnem jsem potkal na ulici nějaký páreček, vysokého, krásného mladíka a jeho nejspíš prsatici. Vedle nich jsem se cítil jakou pouhý brouček! Já, ošklivec, žabař a neschopa. Obdařili mě vražedným úsměvem, jistě se mi pak za rohem nebo za pár rohy smáli, jaký jsem pasáček vepřů!

Kéž bych jako samoánský holub dokázal se přizpůsobit evoluci. Tento ptáček, jenž dříve při zemi hnízdil, ale když kočkami již skoro byl vyhuben, naučil se hnízdo na stromech stavět a zde též přespávat. Žijeme v době, kdy na jednu babu připadají tři nebo čtyři chlapi. Ne proto, že by jich bylo čtyřikrát tolik, ale zkrátka proto, že ženské se naučily vybíravosti a nespokojí se s málem. Proto existuje velice akcentovaný boj o kundu. Nikdo to neřekne nahlas, ovšem věc se má tak, že ženy nás v průběhu jedenadvacátého věku přechytračily! Stačí jim umělé oplodnění a dildo xxl s přísavkou.