Zelené vínko opijí

8. října 2018 v 21:21
Paní Serafínová sčítala sloupec čísel. Jednou nebo dvakrát si povzdechla a rukou zabloudila k bolavému čelu. Krabatila ho tak úporně, až se jí na něm zřetelně vyrýsovala mřížka. Aritmetiku prostě nesnášelo. Bohužel se zdálo, že dnes se její život sestává výhradně jen z jednoho druhu počtů - neustálého sčítání malých položek nezbytných výdajů za potraviny, za stočné, za plyn a za její dceru, jejichž součet ji vždycky dokázal překvapit i vyděsit zároveň. Tohle přece musí být špatně! Znovu procházela děsivě vyhlížející sloupec čísel. Udělala jednu bezvýznamnou chybu v řádu stovek korun, ale jinak byl součet správný. 6894 korun, to je ještě o dvě stovky víc než v březnu. Znovu si povzdechla. Teď už ji hlava bolela opravdu ošklivě. Nájem stojí dalších sedm tisíc.
Vtom se otevřely dveře a paní Serafínová vzhlédla. Do místnosti vplula na vysokých podpatcích její dcera Bára. Bára byla velice pohledná dívka se sexy chůzí a v padnoucím černém kabátě. Měla stejně jemné rysy jako její matka a totéž hrdé držení hlavy, ale na rozdíl od modrých očí své matky byla hnědooká a také ústa měla odlišná - nasupená červená ústa, která ovšem nepostrádala půvab. Její nos připomínal nos mladých medvídků koala, kteří jsou při milostných hrách nesmírně přítulní společníci. Vypadala rovněž, že je to bytost poctivá až do morku kostí - a že to byly dobré kosti, dobré k večerním hrám i k sledování televizních událostí.
"Ale mami, vydechla prudce," ty si ještě pořád hraješ na ekonomku?"
"Víš, zlatíčko, nejsem to já, kdo týdně utratí pět stovek na nějaké hlučné pařbě."
"Jenže tentokrát pařba přinesla ovoce - já se, mami, zasnoubila!" hlas se jí zlomil dojetím.
Bystře však zachytila chvilkové zděšení, které se matce usadilo ve tváři.
"Inu, to je... pozoruhodné.. vážně. Kdo je ten šťastlivec, který tě poctí svou věrností až k hrobu?" zvolna modelovala kostrbatý tok myšlenek, které se rozlily jejími plnými ňadry a dodávala si klidu, aby znovu nabyla rozvahy.
Báře se vybarvily tváře.
"Víš.. je to Filip," řekla.
"Ne, ne, ne, absolutně ne. To je ten striptér... o kterém mluvily všechny sousedovic holky, že s ním měly pletky," rozvášnila se paní Serafínová. "Já ti absolutně zakazuji s ním něco mít."
"Věděla jsem, že nemáš srdce," vykřikla Bára a dupla nožkou o podlahu, "jenže to neznamená, že si ho nevezmu, protože abys věděla, já už jsem rozhodnutá. Je skvělý v posteli, má mega na kontě a tvrdí, že mě miluje - ideální muž pro život."
"Tvůj otec byl zrovna takový," zamumlala paní Serafínová.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 9. října 2018 v 11:14 | Reagovat

Bára zkrátka nerada kupuje zajíce v pytli. Takhle ví, do čeho jde. :-)

2 Axina Axina | Web | 9. října 2018 v 12:29 | Reagovat

Paní Serafínovou zkrátka dostihla minulost. Geny se nezapřou. Škoda, že zkušenost je nepřenositelná :-)

3 Marčélla Marčélla | E-mail | Web | 9. října 2018 v 16:00 | Reagovat

A tak si dcera prožije, to co matka a nabere zkušenost. Vzpomene si na mamku, proč jí to vlastně zakazovala. Hold i to je volba. :-)

4 ShaylaRuhgb ShaylaRuhgb | E-mail | 11. října 2018 v 22:50 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama